Музей Тролейбусного талончика в пабі Тролейбус на Золотих Воротах
Музей

Тролейбусного квитка

1
1
Показати зміст
ℹ️ На місці пабу "Тролейбус", де був розташований музей, зараз працює "DoskaBar"
Публикация о музее "Троллейбусного талончика" также доступна на русском

Київ можна вважати незвичайним, дуже цікавим і яскравим європейським містом. Як би ви не намагалися, досконально вивчити його за короткий проміжок часу не вийде. На свій подив навіть місцеві жителі частенько знаходять для себе щось нове. Важливо зазначити, що столиця України наповнена особливими закладами, ресторанними комплексами, музеями, театрами, розважальними установами та іншими локаціями, де однозначно варто побувати. Власне про одне з таких місць і піде мова нижче.

Опис музею тролейбусного талончика

Одиниці киян, і вже тим паче гостей міста, чули про такий незвичайний заклад, як "Музей тролейбусного талончика". Уперше про нього стало відомо 2011 року. Відносно молодий музей готовий познайомити кожного охочого з раритетними експонатами з минулого. Здавалося б, що може бути цікавого у звичайному проїзному талоні? Але насправді тут зібрана колекція талончиків із різних міст, країн, практично всіх куточків світу, зокрема з-за океану. Усіх їх сюди приносять відвідувачі, які натомість отримують скромну, але дуже приємну винагороду від власників пабу.

Фактично "Музей тролейбусного талончика" розташований на території питного закладу під назвою "Тролейбус". Його власники намагаються розширити свою колекцію та залучити до процесу її поповнення якомога більше людей. Тут можна познайомитися з проїзними талонами різного періоду часу, зокрема з Білорусі, Польщі, Росії та багатьох інших країн. До певної міри таке різноманіття асоціюється у відвідувачів з відпочинком, закордонною поїздкою, а також викликає приємні, теплі емоції. Щотижня гості пабу можуть побачити свіжі експонати від постійних і випадкових відвідувачів із супутніми підписами.

Ініціатори створення музею зізнаються, що готові навіть вести переговори про непогану грошову компенсацію з тим, хто принесе рідкісний екземпляр, якого ще немає в колекції. Утім, багатьох цілком влаштовує і кухоль смачного пива від господарів або кава з ласощами. Кожен квиток обов'язково оформляється і поміщається в спеціальну рамку під скло. Тому, перебуваючи в далекій поїздці, відрядженні, не варто поспішати та викидати непотрібний проїзний квиток. Цілком імовірно, що його не виявиться в "Музеї тролейбусного талончика" і ось там йому будуть по-справжньому раді. Слід врахувати, що там уже сьогодні є кілька десятків експонатів.

Навіть якщо вам не пощастило, і принесений квиток уже є в колекції, не варто засмучуватися. Як мінімум, візит буде не марним за своєю суттю. У музеї однозначно буде, на що подивитися. Сюди має сенс сходити хоча б один раз у житті. Усередині пабу можна познайомитися з цікавими людьми, які із задоволенням складуть компанію в спілкуванні на різні теми. У цьому місці народжуються незвичайні ідеї, з'являються чудові думки, виникає прагнення зробити світ, нашу країну ще кращими. Варто додати, що загалом у столиці розташовано 5 пабів з оригінальною концепцією, розташованих у різних куточках населеного пункту.

Експозиція

Безумовно "Музей тролейбусного талончика" подарує масу яскравих емоцій, повідає про те, які проїзні квитки існували в різні періоди часу, сусідніх країнах. Його автори потрудилися і над створенням знаменитого центру сучасного антимистецтва, розташованого по сусідству з пабом "Тролейбус". Тут можна побачити грань між справжнім творінням і псевдо творчістю. Більшість представлених експонатів неможливо порівнювати ні з роботами великого Сальвадора Далі, Леонардо, Мікеланджело, низки інших відомих діячів.

Як дістатися

Унікальне для столиці місце - "Музей тролейбусного талончика" - розташоване практично в серці Києва, його центральній частині, на вулиці Прорізній, 21, у безпосередній близькості до станції метро зеленої гілки "Золоті ворота". Усього в кроковій доступності розташовано ще дві станції, зокрема "Майдан Незалежності" та "Хрещатик". Поруч знаходяться зупинки громадського транспорту, де зупиняються маршрутні таксі №114А і №24А. Практично з будь-якого району столиці добрати до пабу можна не більше ніж за 30-40 хвилин.

Підсумок

Незвичайний музей розташований у стінах питного закладу, тому всім відвідувачам додатково пропонується відпочити, приємно посидіти, скуштувати смачнючого пива, закусок, поспостерігати за спортивними подіями. Дивовижним фактом є абсолютно безкоштовний вхід до пабу, незалежно від того, будете ви робити замовлення чи ні. Сюди можна приносити талончики, які відсутні в колекції, а за це отримувати символічну, приємну винагороду. Адміністрація пабу цінує кожного клієнта, у зв'язку з чим постаралася створити ідеальні умови для комфортного і безтурботного відпочинку. Перебування в музеї гарантовано залишить після себе позитивні враження.

Поруч із музеєм є маса місць, де можна погуляти, приємно відпочити і весело провести час. Передусім варто сходити на "Майдан Незалежності", подивитися на фонтани, покажчики напрямків світла, побувати біля "Арки Дружби Народів", пройтися "Маріїнським парком", зайти до музею води. Крім цього, варто звернути увагу на музей "Золоті ворота", бессарабський ринок, будиночок Городецького, дворик із воронами, Софійський і Володимирський собори, ботанічний сад тощо. Досить приємно і комфортно вийде провести час у парку імені Тараса Шевченка.

Схоже, що музей «Тролейбусного квитка» більше не функціонує

Рецензія

Короткий огляд музею «Тролейбусного квитка»
Координати локації50°26′54.7″ N 30°30′59.1″ E
Тематикатролейбусні талончики
Графік роботизачинено
Вартість відвідуваннябезкоштовно
Екскурсійна програманемає
Експозиціїтролейбусні талончики різних часів та з різних країн
Сувенірна крамницянемає
Корисна публікація?
Поділіться посиланням з друзями!

Контакти

Контактна інформація музею «Тролейбусного квитка»
Київ, вулиця Прорізна, 21
Побудувати маршрут
Розташування Тролейбусного квитка на мапі
Переглянути на мапі
Плануєте відвідати?
Збережіть це місце у своєму списку запланованих для відвідування місць натиснувши на кнопку нижче.
Вже були тут?
Збережіть це місце у своєму списку відвіданих місць натиснувши на кнопку нижче.

Відгуки користувачів

Оцінки та відгуки користувачів про музей «Тролейбусного квитка»
Відправити
Підписуйтесь на нас